Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865037

Lemondott az észt belügyminiszter, miután korruptnak nevezte Joe Bident és fiát

---------------------------------------------

ez jó!

Szijjártó Peti még a Külügyminiszterünk?