dax 2020. november 9. 20:17 Lenthor Előzmény: #865037 Lemondott az észt belügyminiszter, miután korruptnak nevezte Joe Bident és fiát---------------------------------------------ez jó!Szijjártó Peti még a Külügyminiszterünk?