Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #865022

A Pfizer árfolyama ma 8 százalékot emelkedett, míg a BioNTeché már közel 10 százalékot.

---------------------------------------------------

Ne ez a lényeg.

Egy jól elhelyezett hírre a cégem szárnyal. Eladhatom, (ha én vagyok a cég vezetője) az olcsón beszerzett részvényeimet egy nap alatt 8-10%-al drágábban.

Hogy mi lesz jövő nyárig? Kit érdekel!