dax
Lenthor Előzmény: #865022A Pfizer árfolyama ma 8 százalékot emelkedett, míg a BioNTeché már közel 10 százalékot.
---------------------------------------------------
Ne ez a lényeg.
Egy jól elhelyezett hírre a cégem szárnyal. Eladhatom, (ha én vagyok a cég vezetője) az olcsón beszerzett részvényeimet egy nap alatt 8-10%-al drágábban.
Hogy mi lesz jövő nyárig? Kit érdekel!