Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Mr. 50% Előzmény: #864965

Köszi!

Aki longban volt az most kaszálhatott. Szerencsére nem volt short pozim, de lemaradtam erről az emelkedésről és már nem is lépek be mert számomra átláthatatlan így ez az egész.