dax
Mr. 50% Előzmény: #864960Valahogy rossz előérzetem van ma. Alapvetően bullishnak értelmezhető a piac, de mégis nem volt meg az az átfogó erő, hogy egyértelmű legyen. Attól tartok, hogy lesz egy fals kitörés felfele (mint ahogy reggel is volt) és onnan lebuckázunk 500 alá, talán 450 környékére.