Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

KB58 Előzmény: #864845

Most, hogy mondod... :-) Én is örülök, ha tudtam volna és lett volna rá idő, kicsit beszélgethettünk volna.
Igen, többek közt ez a problémám, meg időnként a mindenáron való próbálkozás egészen rövid időtávokon a hezitálással egybekötve. Ez az, amit több okból nem szabadna csinálnom.

Áttérek a napos, 4 órás, 1 órás chartokra. Ha ezeket nézem, szinte minden világos. Már csak le kell majd kereskedni a jó szituációkat, türelemmel, fegyelmezetten, higgadtan. Ez utóbbiakat kell gyakorolnom.