Regisztráció Elfelejtett jelszó

Fradi - Juve khmmmmm

matgab Előzmény: #864640

Igen, tegnap nagyon meg volt illetődve a Fradi. Azt láttam, hogy egész meccsen azt nézték, hogy a meccs végén kivel tudnak mezt cserélni és a végén az volt a legnagyobb öröm, ha elkérhették valamilyen neves focista mezét. Nem láttam a végén a nyilatkozatokat , de tényleg Bolli Juve mezben ment oda nyilatkozni?? Ne mááááár! Ilyet azért normális sportoló nem csinál! Ezzel megalázza a saját klubját és annak szurkolóit... Még jó, hogy nem a saját kapujába rúgta a gólt ő is, mint Dvali. Na azt sem értettem, hogy miért nem tudta kivágni a labdát, azért annyira nem lett volna az megoldhatatlan helyzet...

Nézzük pozitívan: megszerezte a Fradi a rutint, most már látja, hogy a másik csapatban is emberek játszanak. Talán nem fognak a visszavágókon már maguk alá pisilni attól, hogy a játékos kijáróban meglátják CR7 hasizmát...

Veszíteni még mindig nem veszíthet a Fradi, mert már azzal nagyon komoly eredményt ért el, hogy bejutott. Látjuk , hogy a BL és az EL az is teljesen más kávéház. Jövőre legalább jobb kiemelést kap a Fradi és remélhetőleg könnyebb lesz a sorsolása, mint idén. Azt gondolom , hogy ezzel a kerettel ez a maximum amit reálisan elérhetnek. Persze ha sikerülne egy félidőt kapott gól nélkül levédekezni, akkor még bármi megtörténhet egy adott meccsen verhető a Juve is vagy a Barca. (de legalább egy döntetlen simán összejöhet, lásd Crotone, Spezia vagy a Barca mostani botlásai).

Szóval emelt fővel kell férfiként kikapni lehet, nyusziként fület farkat behúzni, gyermeteg hibákkal- na úgy nem lehet!

Reméljük, hogy ebből az 5-6 millió EUR-ból és Tokmac remélem legalább 3 milliós eladásából vesznek legalább 3 2 milliós játékost erősítésnek, vagy 2 darab 3 millióst. És a maradék 50%-át tolják be az utánpótlás képzésbe!

Így jövőre már lehetne egy olyan csapatot aki viszonylag biztosan bejut vagy az EL vagy a BL főtáblájára.