Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864559

Nézd!

Mondhatnám, hogy innen lefelé kellene indulnia!

Elvileg a chart alapján is ez néz ki.

De, most a választás kimenete mindent felülírhat.

Ha zavargások és bírósági procedúra lesz, akkor az is az eséshez vezethet.

Most már én is a partvonalról figyelem.

Nem tudom, hogy meddig bírom pozíció nélkül.