dax
Lenthor Előzmény: #864559Nézd!
Mondhatnám, hogy innen lefelé kellene indulnia!
Elvileg a chart alapján is ez néz ki.
De, most a választás kimenete mindent felülírhat.
Ha zavargások és bírósági procedúra lesz, akkor az is az eséshez vezethet.
Most már én is a partvonalról figyelem.
Nem tudom, hogy meddig bírom pozíció nélkül.