Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

TrendMan Előzmény: #864193

Kösz a visszatekintést, de nem érzem következetesnek a múltban látottakat.

Emlékszem 2016-ban tele volt a pénzügyi sajtó azzal, hogy ha Trump nyer, mekkor esés lesz és épp ekkor jött a legdurvább emelkedés.

Ráadásul most van Covid és van egészségtelenül felfújt tőkepiac, ez korábban nem volt.

Ergo szerintem a múltból ezúttal nem tudunk következtetést levonni a jövőre.

Hacsak azt nem, hogy év vége felé valamikor, valahonnan feltételezhetően jön majd emelkedés. De, hogy ez 3.200-ről jön vagy 2.400-ról, azt nem tudjuk.