Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864196

Nagyon gyenge a DAX és még ha esni is fog november 3.-a után, akkor durván beeshetünk.

Kezdek felkészülni egy 10.072-as aljra.

https://invst.ly/smzqq