Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

olika78 Előzmény: #863855

Sziasztok

Én is mindig az elemzéseiddel kezdem a reggelt, amíg van energiád és kedved csináld, olvasni mindig fogunk, szerintem ezt sokak nevében írhatom.