Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #863424

A Vidi mostani meccsét nem láttam, csak a gólokat. De valahogy az amit mondtam. Elfáradtak fejben es fizikailag is. Az első tizi elég nagy kamunak tűnt nekem, a csatár ugrott neki a védőnek ravasz módon eldobva magát, amit a bíró megevett. De ket tizit összehozni, ez dekoncentraltsagra, erőnlét hiányra utal. A Vidi kiszenvedte a Bohemians elleni győzelmet, a máltai csapat elleni győzelmet, a Reims ellen kibekkelte, de a Liege ellen már nem bírta. Sajnos míg a fradiban azt látni, h jól igazolnak (Tocmac, Boli, Uzuni, Rebrov) addig a Vidiben nem sikerült megoldani az azóta sem kitargyalt Lazovic távozását, Huszti es Juhász kiöregedését vagy Vinicius távozását. Nego ott van, de egyedül nem vitezkedik, ez a Houri a Reims ellen ügyesnek tűnt, kisKoko sem ifjú tehetség már, nem sikerült kitörnie, Stopira, Fiola maradtak hirmondonak, de a fradival jól összevesztek Petrjak-on, azt nem láttam még, h akkorát villantott volna, ott van az a Rus, aki miatt a románokkal kaptak hajba- hát egyik sem érte meg a pénzét... csakúgy mint a nagy tehetsegkent igazolt Hodzic vagy Nikolov is. Volt még jó drágán vett nehany focista aki nem váltotta be a reményeket, pl Futács. Szóval a Vidi erősen leszálló ágon van úgy tűnik. Így viszont nagyon nehéz a Fradinak, mert mas komoly csapat nincs a magyar bajnokságban.