Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #862886

Mindig ezzel a pénznyomtatással jöttök.

Ha veszik is egyes bajba került cégek papírjait, azt úgy teszik szerintem, hogy elindítják a vételt. A kisbefektetők látják, hogy nincs itt baj és elkezdik venni. Az EKB és a FED már rég kiszállt a vételből és a piac végzi munkáját.

Az EKB és a FED nem spájzolja a megvásárolt részvényeket, hanem amikor a kisbefektetők feltornázzák a cég papírjainak az árát, akkor azokat a piacra öntik.

A pénzből vásárolnak egy újabb bajba került cég papírjait és megy a körforgás!

Az egésznek a költségeit a kisbefektetők viselik.