Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #862658

Szia Lenthor, jó reggelt mindenkinek!

Köszönjük a reggeli indítást. Lenne is egy kérdésem. Mivel túl gyorsan emelkedtünk, elképzelhetőnek tartasz egy tegnapi alj visszatesztett? Te hogy gondolod?