Regisztráció Elfelejtett jelszó

fed

olika78 Előzmény: #862653

esetleg flash crasheket tudnék elképzelni, ami tényleg pikk pakk lejátszódik

számítani rá meg nem lehet, természetesen

az lesz a korona ékköve, amikor a fed direktben fog részvényeket venni,és nem adják el