dax 2020. augusztus 14. 6:40 Lenthor Előzmény: #862324 Sziasztok, jó reggelt!Nem egyszerű számozni a DAX-ot. Talán? Megpróbálkozik a "V" alakzattal?https://invst.ly/rsvvy