Hozzászólás
TrendManHa a pénzmennyiség a FED további 'könnyítése' miatt 20 %-kal nőtt, akkor ez elméletben 20 %-os tőzsdei emelkedést generálhatna.
Kérdés, hogy melyik szint legyen a bázis szint?
Ha a pénzmennyiség a FED további 'könnyítése' miatt 20 %-kal nőtt, akkor ez elméletben 20 %-os tőzsdei emelkedést generálhatna.
Kérdés, hogy melyik szint legyen a bázis szint?