Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

TrendMan

Ha a pénzmennyiség a FED további 'könnyítése' miatt 20 %-kal nőtt, akkor ez elméletben 20 %-os tőzsdei emelkedést generálhatna.

Kérdés, hogy melyik szint legyen a bázis szint?