Regisztráció Elfelejtett jelszó

Dax

Lenthor Előzmény: #862113

Egy biztos: - ha megvalósulna, akkor az nagyon sokaknak fájna!

Sokan már full shortban állnak és még a kis"b" lefelé meg is erősítené őket a lefelé irányról.