Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #861746

Talán elég lehet a iv. hullámhoz, bár kicsit lehetett volna hosszabb idejű is. Az "v" hullám 13.500 környékére is mehetne.

https://invst.ly/rjr5w


Első lehetőség:

(A 13.500 környéki "v" hullám lehet a nagy esés utáni felfelé irány nagy 5, hulláma és utána esés durván a nagy "C" hullámban!

Második lehetőség:

Ha a nagyon longos változatot csinálja, akkor a 13.500 környéki "v" hullám csak a felfelé irány 5/3. hulláma lenne és utána le az 5/4. hullámra és fel az 5/5 hullámra vagyis a nagy 5. hullám új ATH-ra mehetne.

Bár furcsa lenne, ha az 1. hullám és az 5. hullám is öt hullámos lenne!

Naposon valahogy így nézne ki:

https://invst.ly/rjrfs