dax
Lenthor Előzmény: #861746Talán elég lehet a iv. hullámhoz, bár kicsit lehetett volna hosszabb idejű is. Az "v" hullám 13.500 környékére is mehetne.

Első lehetőség:
(A 13.500 környéki "v" hullám lehet a nagy esés utáni felfelé irány nagy 5, hulláma és utána esés durván a nagy "C" hullámban!
Második lehetőség:
Ha a nagyon longos változatot csinálja, akkor a 13.500 környéki "v" hullám csak a felfelé irány 5/3. hulláma lenne és utána le az 5/4. hullámra és fel az 5/5 hullámra vagyis a nagy 5. hullám új ATH-ra mehetne.
Bár furcsa lenne, ha az 1. hullám és az 5. hullám is öt hullámos lenne!
Naposon valahogy így nézne ki:
