Hozzászólás
TrendManMintha begyorsult volna az emelkedés, ideje shortokat nyitni?
Facebook is majdnem all-time-high, miközben a legnagyobb hírdetője készül elhagyni.
Mintha begyorsult volna az emelkedés, ideje shortokat nyitni?
Facebook is majdnem all-time-high, miközben a legnagyobb hírdetője készül elhagyni.