Elemzés (M)eglehet
matgab Előzmény: #861663na igen, csak csodálkozni tudok továbbra is.
A tőzsde főleg a nasdaq tegnap megint eszméletlenül nagyot ment. FAANG meg Tesla +5-10%-okat emelkedtek. Mi az istenre fel? Megint örültünk ugyanannak a hírnek, hogy valamelyik gyógyszergyártó közelebb került 2 nappal a vakcina kifejlesztéséhez...
Bár ha legyőzhető lenne ez a vírus, akkor pont a Nasdaq helyett a DJIA kellene, hogy jobban emelkedjen, vagy nem?
Dollár gyengülés meg infláció sehol- pedig ilyen őrült pénznyomtatás mellett azért csak meg kellett volna jelenjen. De nem jelent meg sehol, az egész a tőzsdén csapódott le.
Ma lehet örülni az EU-s megállapodásnak, aztán lehet örülni, hogy a cégek jelentései jobbak, mint amire számít a piac. Persze az árfolyamok egyáltalán nem tükrözik azt amit a piac vár...