Jegyzett mennyiség: 718.645 darab
kelvinAz RFV Nyrt. Igazgatósága ezúton tájékoztatja tisztelt Befektetőit a jegyzési időszak véglegesnek még nem tekinthető, tájékoztató adatairól:
Jegyzési időszak: 2009. július 13. – 2009. július 15.
Jegyzett mennyiség: 718.645 darab
Az előzetes értesülések alapján a 219 magánszemély részvételével lezajlott jegyzési eljárásban 19.298 darab részvény erejéig minden jegyzés kielégítést nyert.
Az adatok tájékoztató jellegűek, pontos eredményt a jegyzést lezáró hirdetményben tesz a társaság közzé 2009. július 16. napján.
A társaság jelen hirdetése nem számít hivatalos hirdetménynek vagy ajánlattételnek.
A kibocsátással kapcsolatos, befektetők tájékoztatását célzó részletes információkat kizárólag a PSZÁF által jóváhagyott összevont tájékoztató annak kiegészítése, illetve forgalomba hozatalról szóló hirdetmények tartalmazzák, melyek elérhetőek a társaság, a BÉT, illetőleg a PSZÁF által üzemeltetett honlapokon.
Budapest, 2009. július 15.
RFV Nyrt.
Igazgatósága