Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

jati007

Ti milyen platformot vagy szolgálatot használtok kereskedésre? Én egyelőre OTP és Erste certifikat de folyamat racseszek... Sajnos amúgy én is ülök olyan shortokban amik hát csak veszteség. Plusz ma is nyitottam ami el is vitte egy az egyben a longok zarasanak hozamát. Már csak a maradék short certi 30% minuszat kéne visszahozni