Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

KB58 Előzmény: #861383

Úgy érzem, hogy legalább 123XX szintig le fog menni, nem igazán lesz innen most felfelé. Ahogy tegnap este többször beírtam, hogy mától lefordulást várok, az be is jött a szintekkel együtt.

A DAX és az SP is leszakította a támasz szintjeit. Ha innen felviszik a mai szintek fölé napokon belül, akkor ez már tényleg csak színtiszta manipuláció lesz.

De nekem a mai nap elég volt, megyek füvet nyírni. Azt csinálnak, amit akarnak. Itt most nem szállok be semerre, pedig még lefelé várom az indexeket.