Hozzászólás
TrendManMár tegnapra el kellett volna dőlnie, hogy fel is út vagy le is út, de még mára sem dölt el semmi.
Most akkor döntsd el.
Már tegnapra el kellett volna dőlnie, hogy fel is út vagy le is út, de még mára sem dölt el semmi.
Most akkor döntsd el.