dax
KB58 Előzmény: #861248Ellen longot nyitottam, amint felfelé átlépte a kék vonalat.
Rossz szokásom ugyanakkora ellen pozíciót nyitni (bár ezt most plusz egyenlegnél tettem meg, nem mínusznál, ahogy többnyire szoktam). A jó megoldás az lett volna, hogy az 1 perces divergens RSI-nél lezárni a shortot az alján (és esetleg egész szűk stoppal longot nyitni) - lásd 1 perces chart.
Most figyelhetem, hogy hol kellene zárnom (nagy valószínűséggel a longot).....
Nem egyszerűsítem az életem....