Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

Mr. 50% Előzmény: #861221

Ha csak egy kontival kereskednél akkor nem lennél nyomás alatt. Napi 100 eurót simán meg lehet most csinálni még úgy is, ha 1x-2x rossz irányba kötsz. Sok segítség van itt, és a piac is kiszámíthatóbb. (legalább is nekem)

Havi szinten 1500-2000 euró simán hozható. Ennyi nem lenne elég?

(Megjegyzem, öt kontitól én is ideges lennék.)