S&P500
Mr. 50% Előzmény: #861221Ha csak egy kontival kereskednél akkor nem lennél nyomás alatt. Napi 100 eurót simán meg lehet most csinálni még úgy is, ha 1x-2x rossz irányba kötsz. Sok segítség van itt, és a piac is kiszámíthatóbb. (legalább is nekem)
Havi szinten 1500-2000 euró simán hozható. Ennyi nem lenne elég?
(Megjegyzem, öt kontitól én is ideges lennék.)