Hozzászólás
Macskaegér Előzmény: #861183Sziasztok!
Én is esést várok, tegnap óta shortban figyelem, mit csavarnak a Dax-on, igen azért elég egy hétvégi cikk és az indexek 2-3-4 %-ot szaladnak, ez elbizonytalanít, kis pakkal vagyok benne. Az USA gyorsjelentésre mindig felhúzzák és aztán kezdik adogatni, kérdés a visszaeső bevétel és profit várakozások, mennyire józanítják ki a tőzsdézőket, FED olcsó pénz mindent nem tud megoldani, ez csak álom. A tegnapi napos gyertyát szépen beborítja a mai, este majd kiderül így marad-e, alacsonyabb csúcsról fordult és lassan elfogy a hely a háromszögben is.
https://www.tradingview.com/x/sRVurEcV/
H1-en pedig jöhet egy visszapattanás, 12470-530 egy támasz zóna, ha a mai alj alá menne legszebb lenne 12468 alá beszúrás, akkor, lehetne egy fordulós célár 12650. Ezt ma reggel Lenthor is feltette a fej-váll lehetőségben.