Hozzászólás
TrendManHiába, No!
Vagy szárnyalás lesz vagy összezuhanás, esetleg ingázás a kettő között.
Én a magam részéről igyekszem shortot is venni, meg longot is, aztán a megfelelő időben eladni mindkettőt.
No, igen: Shortot talán egy kicsit többet!