Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

TrendMan

Hiába, No!

Vagy szárnyalás lesz vagy összezuhanás, esetleg ingázás a kettő között.

Én a magam részéről igyekszem shortot is venni, meg longot is, aztán a megfelelő időben eladni mindkettőt.

No, igen: Shortot talán egy kicsit többet!