Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax h1 emelkedő ék

Mr. 50% Előzmény: #861162

Ha az a lenti tényleg zászló,akkor minimum 13500 -ig fog menni. De inkább egy éknek veszem és 129xx után el fog jönni a korrekció. Amúgy is pont ilyenkor szokott lefordulni a tőzsde.