Regisztráció Elfelejtett jelszó

A FED és a tőzsdei árfolyamok

profDénes Előzmény: #861041

én nem használok és nem is fogok ikont, de nem írogatok ide, így nem zavarok .:)

Most csak kivételes. Megoldom a gondodat. :)