Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

KB58 Előzmény: #861026

Köszönöm, neked is sok szerencsét.

Már nagyon sokszor megfogadtam, hogy hosszabb időtávon kereskedek és csak nagyon jó beszállóknál lépek, de sajnos - amikor tehetem - még mindig próbállotok kis időtávokon (1, 5, 15 perces) kereskedni, amivel szintén nem lenne baj, ha nagyon gyorsan tudnék dönteni annak alapján, amit a chartjaimon látok. A kis időtávnak most egyébként is különösen nagyok a veszélyei, mert gyakran olyan 1 és 5 perces gyertyákat tudnak rajzolni mindkét irányban, hogy az ember haja az égnek áll. Szóval erről le kellene szoknom.

Tegnap este jól éreztem, hogy a pl. a DAX-ot nem véletlenül húzogatják vissza felfelé mély, de egyre magasabb aljakról. Gyanús volt, ezért nem mertem este záráskor shortot nyitni.