Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #861000

Egyre inkább úgy érzem, hogy ez nem nekem való. Sokszor a minimálisat sem akarom kockáztatni egy jó nyerőért, máskor meg bent ragadok rossz pozícióban, amiből a legtöbbször csak mínuszban sikerül kiszállnom. Folyamatosan és jelentősen kések a jó be- és kilépési döntésekkel.

Nekem most túl egyszerűnek tűnt, hogy itt lenne a DAX és az SP vége és innen most már lefelé lesz. Ha így lesz, akkor persze nagyon bánni fogom (ahogy szokás nálam).