Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #860925

Erre a hírre vártam! Amikor a kisbefektetők elhiszik, hogy megy felfelé is nyitják a longokat. Ekkor lépnek a nagyok!

---------------------------------------------------------------

A Corona-válság kiváltja a kisbefektetők fellendülését

A legnagyobb gazdasági válság közepén több millió befektető rohamozza meg a tőzsdeket világszerte. Miközben a szakemberek félnek a második erőszakos összeomlástól, egyre több amatőr lép fel - a magas pontok ellenére. Eddig ezt az optimizmust bőségesen megjutalmazták.

Jelenleg azonban nem az alapkezelők milliárd dolláros eszközeikkel és professzionális elemzéseken alapuló befektetési döntésekkel készítik a szokásos módon a világ tőzsdei irányát. A márciusi hatalmas visszaesés után az árak ideiglenesen rekord sebességgel emelkedtek Frankfurtból New Yorkba - elsősorban azért, mert az új kisbefektetők megrohamozták a tőzsdeket.

https://www.n-tv.de/wirtschaft/Corona-Krise-loest-Kleinanleger-Boom-aus-article21880996.html

-----------------------------------------------------------

Érdemes elolvasni!