dax
Lenthor Előzmény: #860860Szerintem a C/3 hullámot elkezdtük és feltételezésem szerint egy öt hullámos (i-ii-iii-iv-v) megnyúlt lehet.
Az "i" hullám kész és most a "ii" hullámban bolyongunk.
A "ii" hullámban már a 61.8%-os fibot 12.332-t már kétszer teljesítettük. (furcsa!)
Felmehetnénk még:
- 12.429 (76.4%-ra) vagy
- 12.488 (85.4%-ra!!!
De, érthetetlen a 61.8% kétszeri elérése az aljról.
Időhúzás és a 61.8%-os fibo elég?
