Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #860860

Szerintem a C/3 hullámot elkezdtük és feltételezésem szerint egy öt hullámos (i-ii-iii-iv-v) megnyúlt lehet.

Az "i" hullám kész és most a "ii" hullámban bolyongunk.

A "ii" hullámban már a 61.8%-os fibot 12.332-t már kétszer teljesítettük. (furcsa!)

Felmehetnénk még:

- 12.429 (76.4%-ra) vagy

- 12.488 (85.4%-ra!!!

De, érthetetlen a 61.8% kétszeri elérése az aljról.

Időhúzás és a 61.8%-os fibo elég?

https://invst.ly/rahs8