dax
LenthorSziasztok, jó reggelt!
Ma havi és negyedéves zárás.
Lehet, hogy még az esés előtt tartják, vagy még fel is húzhatják 12.400/12.429-re vagy 12.475/12.488-ra. Remélem nem.
Sziasztok, jó reggelt!
Ma havi és negyedéves zárás.
Lehet, hogy még az esés előtt tartják, vagy még fel is húzhatják 12.400/12.429-re vagy 12.475/12.488-ra. Remélem nem.