Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #860822

A Fundában pont ez a rossz!

Mindenki látja, hogy gazdasági válság lehet és a cégek egymás után csődöt jelentenek.

A nagy többség ezért beshortolja!

A nagyok, ezért csinálnak egy fals emelkedést, hogy kiverjék a shortokat.

A nagyok mindig követik, hogy a kicsik milyen irányba állnak és az ellenkezőjét lépik.