dax
Lenthor Előzmény: #860822A Fundában pont ez a rossz!
Mindenki látja, hogy gazdasági válság lehet és a cégek egymás után csődöt jelentenek.
A nagy többség ezért beshortolja!
A nagyok, ezért csinálnak egy fals emelkedést, hogy kiverjék a shortokat.
A nagyok mindig követik, hogy a kicsik milyen irányba állnak és az ellenkezőjét lépik.