Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #860771

Eddig jó volt a terv, csak részemről rosszul lett végrehajtva.

Ma is (de máskor is) hányszor gondoltam arra, ha kicsit mínuszba mennek a shortjaim, akkor nyitok rájuk feljebbről is. Nagyon bejött volna, de helyette a jó helyen nyitott shortokat akár kis mínuszban lezártam.