Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #860628

Na. akkor tisztázunk valamit!

Háromszög csak a "b" hullámban és a 4. hullámban fordulhat elő.

A rajzon meg volt a 4. hullám! Akkor mi az a hsz. ott.

A háromszögnek maga a 4. hullámnak kellene lennie.

Van még egy rossz hírem!

Úgy néz ki, hogy lassan zászló sem lehet, mert a zászló lobogója lassan ugyan olyan hosszú lesz, mint a rúdja. A 2/3-nál már nem jó ha hosszabb.

Pomperj nem javítja ki?