Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #860623

A longot ilyenkor már nem szabad. Nem éri meg, mert ha éjszaka nagyon lefordul, akkor ott maradsz beragadva.

Még ha benne van a pakliban, hogy felmegy 12.250-ig, akkor sem nyitok longot.