Regisztráció Elfelejtett jelszó

-- Lang, a csapás --

matgab Előzmény: #848557

Nem , Korcsmár már régen a Mydtilland-ban (vagy hol ) játszik.

Nincs a válogatott közelében, amit nagyon sajnálok, mert én szerettem a játékát, sokkal jobban játszott, mint a tegnapi védelemből bárki.

Nem is értem, hogy ez a Bese- Lang- Korhut triónak hányszor kell még bizonytania az alkalmatlanságát??

Egyszerűen lassúak, bizonytalanok, alap hibákat és helyezkedési hibákat vétenek.

Korhut még úgy ahogy játszik, Bese és Lang meg legtöbbször 2. osztályú csapatoknál csere emberek. Nem véletlenül!

Katasztrófa volt tegnap a védelmünk és a csatársorunk. Megértem én, hogy ha már Némó és Baráth minden válogatott meccsre hazajönnek az USA-ból, akkor most legalább betették őket, de basszus... Némóval nem ugyanazt kellene játszatni, mint Szalaival, mert nem az a testfelépítés. Mellé kellett volna egy csatár társ, ha már kísérletezgetünk.


Sajnos Kleinheisler hozta a szokásos válogatott formáját: a lelkes, de agyatlan buta focistát, Kiskokó is a szokásos válogatottban lévő eltűnik a szürke szamár a ködben formáját hozta.

Gazdag kevés a válogatott színvonalhoz.

Holman kellemes meglepetés volt, Sigér a Fradiban jobbat nyújt, de ebből még lehet valaki.

A többiek meg szintén 1 a tucatból játékot nyomtak.

Elkeserítő tapasztalat, hogy az első vonal is gyenge, de a válogatott második vonala gyakorlatilag egy 3. ligás csapatnak felel meg. Lassúak, elképzelés nélküliek, technikailag képzetlenek, erőnlétileg gyengék. Mármint a nemzetközi szinthez.