Regisztráció Elfelejtett jelszó

falábuak

matgab Előzmény: #846658

Hát igen. A Lichtensteini edző találó jelzővel illetve a Videotont. SZNOB.

Ebben minden benne van. Az óriási arc, az, hogy a munka büdös és az alázat hiánya.

Én mondjuk csak a hosszabbítást láttam, de az alatt is az jött le, hogy a Vidi nem is akar nyerni. Nem küzdöttek, nem hajtottak egyáltalán. Scsepovics nem tudom, hogy tud a Vidi kezdőben maradni ezzel a nulla gólos teljesítménnyel?! Minden edzés után kiveri Nikolicsnak vagy miért ragaszkodik ennyire hozzá?

Vagy úgy voltak vele, hogy a Frankfurt ellen úgysincs esélyük, inkább megteszik Mixen a hazai 1-0 után a kiesést?

Nego-t az egyetlen potenciális gólveszélyes embert hátraviszi bekknek?

Kovács Zoltán a Vadúz sikereinek kovácsa. Eddig 4 meccset nyert meg a Vadúz a nemzetközi porondon. Ebből egyik a 2006-os Kovács által vezérelt UTE ellen 4:0 és a Kovács által irányított Vidi ellen 2:0 most.


Szégyen.

Juhász Roli meg elmehet a pitsába, hogy a hazai 0:0 után van pofája a nézőket kritizálni/szídni.

Vonuljon vissza és az elmúlt évi fizetését meg utalja át egy kórház részére inkább. Nem neki való vidék a pálya már. A 2. gólnál az, hogy látványosan lassab volt , mint a labdát vezető támadó, az már ultra ciki.