Regisztráció Elfelejtett jelszó

A két hozzászólást töröltem

tozsdenyul Előzmény: #844329

lenyomni azok akarnak valakit max, akik foggal-körömmel kapaszkodnak a fórumokba , és ha kell visszatolják egymást is a réseken

Én ugyan nem, van nekem normális életem, nincs szükségem benne gyökerekre, és hát 1 före vetítve jelentösen nött itt a gyökerezettség

És pl te is elröptetsz 1-2 faszt idönként, de nem gyülölködsz, nem személyeskedsz, nem utazol arra tudatosan hogy elüldözz valakit a fórumból, és információt teszel be, mind tözsdéhez, mind miegyébhez, még ha ritkán is

Lássuk be, az én számomra nincs nagy érték a fórumban, úgy gondolom adni tudtam amíg volt rá igény, az igény is lecsökkent erre, a gyülöletre meg nött.

És ezzel nem vagyok/voltam egyedül, logikus is, az távozik aki adni tud, aki csak kivenni, az marad a végsökig szívni akit lehet. Aztán a végén mind megszívja. Aki igazán tudott értéket beletenni, és rendszeresen, mind elment.

(Respect Lenthornak)

(Aki akar valami értéket kivenni, öt figyelje amíg itt van - amit eddig mutatott, ha valaki alaposan figyelt, már egy életre elég)

Azok az emberek, akik megteremtették a függetlenségüket, nincsenek rászorulva egy toxikus környezetre, ez fordítva van.

MTA akadémikus svédbe megy, és viszi magával a többmilliárdos grantjét is. Nem fog magyarokat kinevelni, svédeket fog. Magyarokat azok fognak, akik csak kivenni tudnak, ezt adják majd

A tolerancia az nem csak úgy van, magától, ki kell harcolni, létre kell hozni, mindenkinek, együttmüködve. Nem lehet lazáskodni.

Ez a fö különbség a halódó nyugat és a sikeres kelet között.

A migránsbefogadás az abszolút tolerancia. Just saying.


Ha tolerancia nincs. Öngerjesztö folyamat. A végén jön az atomháború.


De elötte a lemmingek egy része elmegy, nem várja be.

Nyilván más az egyéni küszöb. Nagyon sokaknak, és egyre többeknek, egyre elviselhetetlenebb a magyar toxikus környezet.

És ebben mindenki benne van. Mert meg lehet akadályozni, vissza lehet fordítani, nem is nehéz. Nem kell sokat tenni, csak kicsit, de azt mindenkinek.

De ha tenni kellene, valahogy senki nem tesz semmit.