Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Boby. Előzmény: #834962

"Csak arra gondoltam amit mondtam nincs rossz világ azért annyira ha hétköznap marhahús van az asztalon. Ha akciós ha nem."

Jó világ,rossz világ.... ebben a formában relatív fogalmak...., pláne ezt abból levezetni, hogy ki, mit evett kedden.Ha kedden kerül marha az asztalra, akkor jó világ van,ha vasárnap,akkor már nem annyira,az már normális?!Zavaros gondolat ez....,pláne hogy senki nem állította azt, hogy a minapi megmozdulások éhséglázadások lettek volna.Én a demokráciát - és ebből kifolyólag sok minden mást hiányolok az "asztalomról" -,ami viszont hosszútávon könnyen odavezethet,hogy nem marha nem lesz az asztalomon - se kedden,se vasárnap -, hanem hogy nem lesz asztalom sem!


"Nem irigykedem mert éppen , hogy diétáznom kellene . :) Na majd ünnepek után ."

Látod,ezt sem jól tudod!Diétáznod akkor kellene,ha f*anál mint a murányi kutya,mert benyeltél volna valami betegséget,de te nyilván inkább meghíztál,mint egy diszn@ és fogyni akarsz.A kettő nem ugyanaz! A marha beleférhet a fogyókúrádba,a diétádba viszont nem valószínű.