Regisztráció Elfelejtett jelszó

-- Kassai ismét villantott egyet: --

matgab Előzmény: #831168

Egész jól játszottak az aranylábúak tegnap az észtek ellen.

Kár, hogy megint egy olyan meccsen szedték össze magukat, amikor annak már gyakorlatilag nincs tétje, mert egy ilyen libakergető válogatottat , mint az észt kint is hülyére kellett volna verni.

Olyan összeszedetten játszottak, Kádárnak sem volt hibája, Baráth is hozta a védő munkát, bár a támadásépítéseknél ezek az oldalvonal mellől 40 méterrel megeresztett beadások -ezekkel ki tud akasztani engem minden magyar védő/szélső- kifejezetten jól mozgott Kalmár és Kiskokó is a kezdeti bénázás után magára talált (nem tudom miért nem dob fel magára egy kis izmot, mert amúgy ügyes gyerek, csak elnyomják).

Orbán és Kádár most kíváló munkát végeztek, régen láttam Kádárt ilyen magabiztosnak és tisztán játszónak.

Nagy Dominiknak is voltak jó mozdulatai és Szalai is csak fejelt egy gólt, az őt váltó Böde engem mindig meggyőz -főleg ha gyengébb csapattal játszunk akkor Böde a király... Dzsuzsin végre látszódott az, hogy megint akar, amit utoljára kb. 8 éve láttam rajta utoljára. Most nem jött ki a lépés neki (és Kalmárnak sokkal jobbak voltak a szabadrúgásai), de legalább végre látszott rajta, hogy pörög és nem csak alibizik. Dibusznak egyszer volt dolga, de azt baromi jól oldotta meg, én azt már bent láttam...

Szóval kár, hogy kint ennek a teljesítménynek a harmadát sem hoztuk, mert ha akkor nyerünk, akkor most a finnek ellen egy ki-ki meccset játszhatnánk a csoport elsőségért... És akkor az éjjel nem kellene, hogy véget érjen...

Hát ez van, pedig ismét reális esélyünk lett volna egy kis sikerre, de a csapat képes volt a leggyengébb ellenfél ellen betlizni és így nem megy...