Regisztráció Elfelejtett jelszó

új világ

Spade Előzmény: #829751

de bizony linkeltem be ábrát nyuszi keresd csak vissza, és megadtam elég sok forrást azt is leszartad. A zsigernél sokkal komolyabban vizsgáltam a kérdést elolvastam több tízezer oldalt. Ég és föld a tudásunk közötti különbség. Tulajdonképpen a te véleményed zsigeri. Az oroszok összeomlása után felgyorsult a vagyoni egyenlőtlenség a világ javainak egyre kevesebben egyre nagyobb részét birtokolják annak ellenére is h a világ brutálisan szaporodik tehát egyre több ember kap semmit. Ezekhez számtalan ábrát találsz a neten ha akarsz . A demokráciáról is h mi az és mi fasizmus, definíció kérdése. te jogállamnak és demokráciának tekinted azt a helyzetet amikor valakit erkölcsileg tönkretesznek azzal h több mint 30 évvel ezelőtt meg akarta erőszakolni és semmilyen bizonyíték az egészre ez nem demokrácia b+ hanem kb ugyanúgy diktatúra mintha csak úgy elvisznek mert laposan néztél legfeljebb lájtosabbak az eszközök. Vagy mennyiben szólásszabadság amikor a genderekkel kapcsolatos véleményed miatt simán kirugnak az állásodból (a svédeknél németeknél angoloknál amiknál teljesen tipikus) a diktatúrában se csinálják másképp vagy a fászbúk simán letöröl posztokat a diktatúrában meg a szenzor kihúzza az egészet, mi a lényegi különbség ? A nagy büdös semmi.. Tudom ezek mind szubjektív vélemények, mindaddig amíg be nem bútolod az agyadat a gondolkozáshoz nem fogod megérteni az egészet egy kilugozott aggyal tengeted az intellektuális életedet, százszor elmondott libsi hülyeségeket böfögsz vissza, ott is kiadják h most savazzuk az ltp-ket és akkor az egész csorda 444 index retek stb. aztán átveszi az economist a wsj FT meg a többi aztán ezeket visszaidézik az indexben a 444-ben hvg-ben meg a retekben szinte nevetséges az egész aztán ráugranak az összes blogban veled együtt, nem veszed észre h szinte vegetatív szinten vezetnek meg ? A mészi sajtő meg a fent idézett termékek ugyanazt csinálják legfeljebb cizelláltabban és persze a nemlétező felsőbbrendűségük biztos tudatában.

Na befejeztem tudom ebből semmi nem tapad meg, a véleményed agyonjáratott kliséket tartalmaz nincs benne semmi unikális nincs benne semmi igazi gondolat. Én legalább visszaolvashatóan (még) megmondtam előre 5 év elég sok dolgot amiben szinte mindenki kételkedett, aztán kb úgy lett és betettem a stackre mostanság is elég sok megmondást amiben megint kételkednek, talán mert én gondolkodom és nem dróton rángatnak mint téged.

Na télleg léptem