Regisztráció Elfelejtett jelszó

Görögök

matgab Előzmény: #829084

Baromi idegesítő volt a vereség, mert egy kicsit hatékonyabb támadójátékkal nyerni lehetett volna.

Sallai nagyon ügyes a szélen, jobb mint Dzsudzsák az elmúlt 5 évben.

Szalai is magához képest jó volt, de kellett volna egy csatárt előbb bevinni mellé, még azelőtt mielőtt a görögök gólt rúgtak, mert utána már nem volt játék szinte, addig még ki lehetett volna jobban ugrani egy gyors csatárral. Némó elég gyengus volt, de talán jobb lett volna, ha nem ennyire felállt védelem ellen kell tamadnia.

A gólrol tehetett Orbán, de nem ő volt a fő bűnös-csak nem értem h a nagy szakértők nem vették azt észre, h a jobb hátvéd a kiugrataskor rosszul akart keresztezni és el is csúszott. Így hiába rúgta ki -nem a legjobban- Orbán a labdát oldalra, onnan a görög szélső teljesen üresen adhatta be a labdát. Ezt meg már 100-szor is leírtam ide is, h egy NB1 szintnél egy fokkal jobb játékos, ha nem támadják meg a beadás során, akkor be tudja úgy adni a labdát, h abból gólhelyzet legyen. Főleg úgy h Orbán nem vette még fel az embert a "felszabadítása" után és Kádár sem vette fel. Így persze h gólt tudnak szerezni! A fő bűnös nekem a jobb hátvéd volt, aki rosszul keresztezett és vissza sem ért.