Regisztráció Elfelejtett jelszó

rv

matgab Előzmény: #828621

jaj, ne legyél ilyen naív. Persze hogy ő a Fidesz strómanja (vagy magáé Orbán Viktoré). Bár sztem inkább az egész Fideszé, óriási ötlet így gazdasági egység, szövetkezetbe tömöríteni a teljes pártot, hogy ne merjen kilépni senki az egységből, mert akkor az a vagyonát is elveszti.

Nyilván Mészáros egy megbízható jó stróman. Soha nem volt politikus -legalábbis országos- és ezért nem is lehet azt mondani, hogy ő a Fidesz embere. És mi történne ha függetlenné akarna válni és azt hinné , hogy ő tényleg az ország egyik leggazdagabb embere? Szerintem ezt ő még csak elképzelni sem akarná! A teljes politikai hatalommal fordulna nyíltan szembe. Az összes hatóság kivégezné az összes céget -hiszen belső info lenne, hogy mit kell nyomozni és ML 3 nap alatt már a börtönből védené magát. Már ha nem nyírnák ki. De sztem nem nyírnák ki, nem lenne elég stílusos... Végig kellene néznie, hogy megy vissza vidéki gázszerelő szerepébe a börtönben, ahol cellatársnak betennének egy-két korábban még a szocik által finanszírozott választási kancigány mellé...