Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

hmmm

banyaiz Előzmény: #806337

De azért azt ne felejtsd el , hogy RFV-nél pár millió db részvény volt amire ezt az árfolyamot elérte.

Egy ilyen árfolyam egy otp cégértéket jelentene ezzel a részvényszámmal ami jelenleg van. Kb 3000 mrd Ft-ot. :) Ami azért csak kitermel a tulajdonosoknak nyomorult 200-300 mrd Ft nettó profitot évente egy 3000 mrd Ft-os cégértékre. :)

Lölö cégei azért jelenleg a meleg vízre valót se nagyon termelik ki ha levonom belőle az ilyen átértékelésekből, badwillekből adódó profitokat.

Ambíciózus a fiú és lehetőségei nagyok de azért én azt mondom ha egy olyan céget össze tud rakni aminél ez a jelenlegi árazás indokolt az is egy nagyon szép munka.

Mert azért a heti mókával csak elérte a 200 mrd-ot Opus Konzum együtt, vagy közel van hozzá. Ehhez azért illene stabilan 20 mrd környékét kitermelni legalább üzemi eredmény szinten /év. Rendszeresen , stabilan, hosszú távon is a cégműködésben belelátható módon.

Azért az sem kis dolog vsz ha ezt meg tudja tenni hosszabb távon. Mert jelenleg messze nem tudja megtenni. Azért jóformán a semmiből pillanatok alatt 200 mrd-os cégcsoportot összerakni nagyon szép eredmény . Még ha ez csak tőzsdei árazásban ennyi amennyi .

20 mrd-os üzemi eredményhez stabilan évről évre 200 mrd-os közbeszerzést legalább el kell nyerni. Azért az emberes .

De hát amióta erről beszélek kb háromszorosára felment az árfolyam. :)