Re: nincs cím
matgab Előzmény: #759441dec 8-án vettem utoljára részvényt azóta csak mély levegőket. (és volt egy MOL eladásom).
Előtte dec 1-én is be van írva, hogy akkor bővítettem OTP-t, vettem vissza a K+S-t.
Illetve írtam a tőkeemelésem utáni várható tőzsdei esésről is.
Azóta meg csak ezekről írtam, hogy teljesült a faktor (kivéve a MOL eladást követően az nem emelkedett 10%-kal).