Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #759441

dec 8-án vettem utoljára részvényt azóta csak mély levegőket. (és volt egy MOL eladásom).

Előtte dec 1-én is be van írva, hogy akkor bővítettem OTP-t, vettem vissza a K+S-t.

Illetve írtam a tőkeemelésem utáni várható tőzsdei esésről is.

Azóta meg csak ezekről írtam, hogy teljesült a faktor (kivéve a MOL eladást követően az nem emelkedett 10%-kal).