Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #758293

érdekes, hogy eladtam a PKO részvényeimet és ennek ellenére sem emelkedik...

Mondjuk mindig mondtam, hogy kb. 85-90%-os "csak" a faktor hatékonysága...