Re: nincs cím 2016. január 18. 16:54 matgab Előzmény: #758293 érdekes, hogy eladtam a PKO részvényeimet és ennek ellenére sem emelkedik... Mondjuk mindig mondtam, hogy kb. 85-90%-os "csak" a faktor hatékonysága...